KONST / Litografier / Litografi 13524626
nr 1352 4626
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 163/350. Motivet: 43x56cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:35:22
100 kr
200 kr
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg